System Of A Down - B.Y.O.B.

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (18 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:33
Data dodania: 12.11.2009 16:51:52
Rozmiar pliku: 7,83 MB
Tagi: System Of A Down, B.Y.O.B., System, Of, Down, BYOB, Metal, 2005-05-17
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

System_Of_A_Down_-_B.Y.O.B..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej siedem i osiemdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na osiem minut i trzydzieści trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "B.Y.O.B.", której wykonawcą jest System Of A Down. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Jeden z użytkowników dodał już teledysk do tej piosenki i możesz go włączyć powyżej. Odwiedzający wystawili ocene na tę piosenkę już osiemnaście razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i siedemdziesiąt osiem setnych, w skali od jeden do sześć. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 System Of A Down - B.Y.O.B. dotychczas. Piosenka B.Y.O.B. została skomentowana już trzy razy.
Przepisz kod z obrazka
  • adaperla14 01.06.2012
    Pomaga na doła ;D Super ;)
  • ~xDDDDDDDDDDDDD!!!!!! 10.04.2012
    ZajeFAjna MUZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Fuzzy_:) 01.12.2011
    *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - B.Y.O.B., której autorem jest System Of A Down, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład System Of A Down - B.Y.O.B., a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 B.Y.O.B.? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj