Veritas - Był pastuszek bosy

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (37 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:39
Data dodania: 13.11.2009 18:57:37
Rozmiar pliku: 2,42 MB
Tagi: Veritas, Był pastuszek bosy, pastuszek, bosy, kolędy, pastorałki, sanniki, religijne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Veritas_-_Był_pastuszek_bosy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który teraz odtwarzasz to około dwa i czterdzieści dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Jest to piosenka tytułem "Był pastuszek bosy", której autorem jest Veritas. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już trzydzieści siedem razy, a średnia ocen wynosi cztery i pięć setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Veritas - Był pastuszek bosy do dnia dzisiejszego. Żaden użytkownik jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Był pastuszek bosy. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Veritas - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś miał możliwość pomijać inne portale i pobierać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Veritas - Był pastuszek bosy, a następnie skopiować go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niezwykle prostych do realizacji chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Był pastuszek bosy? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj