biesiadne - wiązanka polek dla wszystkich(2)

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (101 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:10
Data dodania: 15.11.2009 13:27:41
Rozmiar pliku: 6,56 MB
Tagi: biesiadne, wiązanka polek dla wszystkich(2), biesiada, biesiady
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

biesiadne_-_wiązanka_polek_dla_wszystkich(2).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar sześć i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i dziesięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek wykonawcy biesiadne, której tytuł to wiązanka polek dla wszystkich(2). Utwór, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten plik już sto jeden razy, a średnia głosów jest aktualnie równa cztery i trzydzieści sześć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio biesiadne - wiązanka polek dla wszystkich(2). Piosenka wiązanka polek dla wszystkich(2) została skomentowana już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~hej 09.08.2012
  the best
 • ~mała 26.01.2012
  oooo Amoreee :) tra lalalallal i jedziemyyyyyy :)
 • ~benia 26.01.2011
  omg co to ???
 • ~Czarna ;* 10.10.2010
  *cenzura*

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

biesiadne - wiązanka polek dla wszystkich(2) to piosenka, która staje się coraz bardziej popularna, nie tylko pośród fanów tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że biesiadne jest w stanie wymyślić wyraziste, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odszukasz tu parę perełek dla siebie. Mamy też wiele odmian muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, do którego należy biesiadne - wiązanka polek dla wszystkich(2). Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak żebyś ciągle mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być głośne imprezy. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie posłuchasz w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i dobre brzmienie muzyki.

Interesuje Cię wiązanka polek dla wszystkich(2)? Download tego utworu to banalnie łatwa sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych portali. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dorzucamy nowe kawałki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz ochotę - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, z całą pewnością bardzo szybko znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj