Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (74 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 15.11.2009 17:06:22
Rozmiar pliku: 3,33 MB
Tagi: Shakin' Stevens, Merry Christmas Everyone, shakin, stevens, merry, christmas, everyone, swieta, swiateczne, piosenki, piosenka, carol
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Shakin'_Stevens_-_Merry_Christmas_Everyone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie słyszysz to około trzy i trzydzieści trzy setnych megabajta. Długość to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z piosenek nagranych przez Shakin' Stevens, której tytuł to Merry Christmas Everyone. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. W górnej części strony zobaczysz teledysk do tego utworu. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już siedemdziesiąt cztery razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i osiem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone do tego momentu. Piosenka Merry Christmas Everyone została skomentowana już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~Bandi 08.12.2012
  zarąbista muzyka :)
 • ~marti 23.09.2012
  kocham kocham kocham !
 • ~zalmishakina 30.12.2011
  ZALLLLLL! MAM SIE TEGO UCZYC NA PAMIEC yebana nuta
 • ~igorkap9 19.12.2010
  Super!!!piosenka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja muzyki z podziemi nieco blaknie - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Shakin&039; Stevens - Merry Christmas Everyone. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Shakin&039; Stevens jest jednym z grona przedstawicieli świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech posłuży Merry Christmas Everyone, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Istotne jest też to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne portale. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także szybko i bezpłatnie.

Jeżeli szukasz piosenki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Merry Christmas Everyone, której kompozytorem jest Shakin&039; Stevens. Nie czekaj, aż Shakin&039; Stevens - Merry Christmas Everyone stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego portalu. Shakin&039; Stevens nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj