podkład perkusyjny ;)

Aktualna ocena: 1 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:24
Data dodania: 16.11.2009 18:40:44
Rozmiar pliku: 376 KB
Tagi: perkusja, podkład
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

podkład_perkusyjny_;).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar trzysta siedemdziesiąt sześć i zero setnych kilobajta. Zaś jego długość oscyluje na zero minut i dwadzieścia cztery sekundy. Znajduje się tutaj piosenka podkład perkusyjny ;) do pobrania.We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Użytkownicy ocenili ten utwór już jeden raz, a średnia ocen wynosi jeden i zero setnych, w skali od 1 do 6. Plik podkład perkusyjny ;) nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - podkład perkusyjny ;), której autorem jest podkład perkusyjny ;), znany z tworzenia utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, jak choćby podkład perkusyjny ;), a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz ściągnąć na odtwarzacz mp3 podkład perkusyjny ;)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych wykonawców. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły przypływ ludzi, którzy wolą na poważnie iść w tym kierunku. Być może myślisz o tym, aby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj