Święty Mikołaj nocą wędruje

Aktualna ocena: 3 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:57
Data dodania: 16.11.2009 19:06:15
Rozmiar pliku: 893 KB
Tagi: święty, mikołaj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Święty_Mikołaj_nocą_wędruje.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar osiemset dziewięćdziesiąt trzy i zero setnych kilobajta. Długość oscyluje na zero minut i pięćdziesiąt siedem sekund. Jest to podstrona, na której znajduje się piosenka Święty Mikołaj nocą wędruje do pobrania.Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów jest równa trzy i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Święty Mikołaj nocą wędruje nie została jeszcze ani razu pobrana. Żaden odwiedzający jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Święty Mikołaj nocą wędruje, którą wykonuje Święty Mikołaj nocą wędruje, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł pomijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, na przykład Święty Mikołaj nocą wędruje, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Święty Mikołaj nocą wędruje? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które wolą na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, aby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj