Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Chwalić c...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 19.12.2009 15:55:10
Rozmiar pliku: 2,58 MB
Tagi: Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, Chwalić c..., ukrzyżowanej, miłości, wspólnota, uwielbienie, bóg, jezus, religijne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wspólnota_Miłości_Ukrzyżowanej_-_Chwalić_c....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar dwa i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Chwalić c...", której autorem jest Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dodał dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Chwalić c... do tego momentu. Żaden użytkownik dotychczas nie raczył dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Chwalić c.... Czy warto tego posłuchać?

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Chwalić c..., genialna piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest obecna tylko czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Chwalić c..., której autorem jest Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej - Chwalić c... jest obecnie trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca tworzy hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj