Opowieść Wigilijna - zapowiedź

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:47
Data dodania: 21.12.2009 14:09:39
Rozmiar pliku: 738 KB
Tagi: Opowieść Wigilijna, zapowiedź, radio, marsfm, mars, fm, michał, piątek, opowieść, wigilijna, wigilia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Opowieść_Wigilijna_-_zapowiedź.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz ma rozmiar siedemset trzydzieści osiem i zero setnych kilobajta. Czas trwania oscyluje na zero minut i czterdzieści siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "zapowiedź", której autorem jest Opowieść Wigilijna. Utwór w formacie mp3, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dopasował jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Opowieść Wigilijna - zapowiedź. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie bezlik bezpłatnych empetrójek, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz zapowiedź? Pobierz mp3 w mgnieniu oka, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Opowieść Wigilijna to ceniony oraz znany autor sceny muzycznej. Jego piosenki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Nie inaczej jest z zapowiedź. Download tej piosenki najłatwiej wykonać właśnie tutaj. To tylko kilka ruchów myszką, dzielących Cię od cieszenia się tą piosenką, bez przymusu wchodzenia na Wrzutę albo inne portale.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie w miejscu, gdzie pragniesz. Pewnie chcesz włączyć piosenki w odtwarzaczu albo na wieży? Nic łatwiejszego - ściągnij Opowieść Wigilijna - zapowiedź i ciesz się nią gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych opłat za to, że udostępniamy mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest absolutnie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić niczego poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Ściąganie empetrójek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla tych, którzy wolą przedtem posłuchać dany utwór lub konkretny album, i w następstwie tego to nabyć.

Nie ściągaj niczego po omacku i nie rób bałaganu na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeśli dany utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdym momencie jesteś w stanie przejść do innego. Ale zapowiedź, który stworzył Opowieść Wigilijna, znajduje się ostatnio na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj