Billy Talent - Surrender

Aktualna ocena: 5 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 21.12.2009 17:39:36
Rozmiar pliku: 6,58 MB
Tagi: Billy Talent, Surrender, billy, talent, punk, 2006-06-27
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Billy_Talent_-_Surrender.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz posiada rozmiar sześć i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i siedem sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez Billy Talent, którego tytuł to Surrender. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy zatem, byś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już pięć razy, a średnia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka Billy Talent - Surrender nie została do dzisiaj ani razu pobrana. Plik mp3 Surrender został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • olcia83834 12.02.2012
    taki wolniejszy punk :D

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy poszukiwałeś piosenki Surrender, jaką wykonuje Billy Talent? Jeśli tak, nie zdołałbyś trafić porządniej. Jedynie tu znajdziesz najlepsze, bezpłatne mp3, po czym ściągniesz je na swój odtwarzacz, bez żadnych kłopotów. Nasza baza wykonawców jest okazała - poza Billy Talent znajdziesz tutaj również przeboje mnóstwa innych artystów. Jeśli frapuje Cię pobieranie z Wrzuty, zaspokoimy Twoje potrzeby.

W poszukiwaniu najlepszego hitu, wypróbuj naszą bezawaryjną wyszukiwarkę mp3. Lubisz słuchać Billy Talent - Surrender? Nic łatwiejszego - wpisz to w adekwatne pole i naciśnij "szukaj", a po chwili otrzymasz mp3 do pobrania, absolutnie bezpłatnie!

W każdej minucie, bez przerwy, baza możliwych do pobrania utworów powiększa się - dzięki Waszej nieocenionej pomocy, jako fanów świetnej muzyki i użytkowników witryny. W ostatnich dniach nie dało się przeoczyć dużego wzrostu ściągania z Wrzuty utworów Billy Talent. Jednakże czy warto przesłuchać piosenki tego wykonawcy, jak na przykład Surrender? Pobierz mp3 i przetestuj to na własnej skórze! Zupełnie bezpłatnie możesz odkryć twórczość nowej, rosnącej w siłę osobistości sceny muzycznej.

Wpisując na różnych stronach Billy Talent - Surrender mp3 download, ludzie natrafiają na pustkę, bo są kierowani na podejrzane strony. A jeśli nawet te strony są dobre, każą sobie płacić za pobieranie mp3. W chwili, gdy skorzystasz z naszego niezwykłego narzędzia, czyli Wrzuta downloader, zajmujące Ci myśli trudności pójdą w niepamięć. Bez żadnych problemów zrobisz Surrender download i w mgnieniu oka zaczniesz radować się ulubioną piosenką.

Jeśli bez przerwy potrzebujesz mp3 za free, powinieneś zostać dłużej na naszej stronie i używać jej jak najczęściej. To nie jest żaden problem, by poza Billy Talent poznać również twórczość innych wykonawców. Być może ich piosenki będą niemal takie same jak Surrender, lecz istnieje spore prawdopodobieństwo, że będą się zdecydowanie różnić. W dzisiejszych czasach pojawiła się nieograniczona ilość gatunków muzycznych. Wcale nie musi Ci się podobać ten utwór - na niniejszej stronie znajdziesz wiele innych darmowych mp3, będących w stanie trafić w Twój gust.

Jesteśmy dostępni w zupełności dla wszystkich. Nie żądamy żadnych opłat za omijanie Wrzuty i pobieranie stamtąd utworów, przy naszym udziale. Poszukujesz mp3 Billy Talent - Surrender? Pobierz je w tej chwili, przekonaj się że to bardzo łatwe. Jeśli uważnie obserwujesz modyfikacje na naszym portalu, wiesz że ciągle coś modernizujemy. Przez to jesteś w stanie bez trudności i ograniczeń korzystać z najlepszej, bezpłatnej muzyki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj