Radio Zet - siodmy dzien tygodnia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:03
Data dodania: 22.12.2009 17:01:11
Rozmiar pliku: 1,45 MB
Tagi: Radio Zet, siodmy dzien tygodnia, radio, zet, siodmy, dzien, tygodnia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Radio_Zet_-_siodmy_dzien_tygodnia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz zajmuje jeden i czterdzieści pięć setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i trzy sekundy. To jeden z piosenek nagranych przez Radio Zet, której tytuł to siodmy dzien tygodnia. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Radio Zet - siodmy dzien tygodnia do dzisiaj. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Radio Zet - siodmy dzien tygodnia. Z jakiego powodu właśnie ten kawałek?

Radio Zet jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w sieci darmowe mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być siodmy dzien tygodnia, niezwykła piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci wyszukanie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych witrynach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

siodmy dzien tygodnia, której autorem jest Radio Zet, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i sprawdź, czemu Radio Zet - siodmy dzien tygodnia jest teraz na topie. Radio Zet nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do robienia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj