Rock & roll is king

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:59
Data dodania: 25.12.2009 23:51:13
Rozmiar pliku: 2,05 MB
Tagi: rock, and, roll, zespół, muzyczny, atut, łodzi, muzyka, na
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rock_&_roll_is_king.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz uruchomioną to około dwa i pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Jest to miejsce, w którym możesz odtworzyć i zapisać na dysk za darmo plik mp3 Rock & roll is king. Utwór, który teraz słyszysz został dodany do naszej bazy danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już trzynaście razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i pięćdziesiąt cztery setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu utworu muzycznego Rock & roll is king. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się wejść do świata muzyki. Ogromna ilość kawałków jest w zasięgu ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Rock & roll is king? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż myślisz.

Rock & roll is king jest sławnym i poważanym autorem sceny muzycznej. Piosenki, które nagrywa, błyskawicznie stają się rozchwytywanymi przebojami. Podobnie dzieje się z Rock & roll is king. Download tego pliku możesz zrobić na naszej stronie. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tej piosenki, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę i podobne portale.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać utworów w odtwarzaczu lub na wieży? Nic prostszego - ściągnij Rock & roll is king i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie chcemy żadnych opłat za to, że dajemy Ci mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest absolutnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz robić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta jest dobrym wyjściem dla osób, które pragną przedtem posłuchać dany utwór lub konkretną płytę, a dopiero później to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, aby nie ściągać tego w ciemno i nie tworzyć bałaganu na komputerze. Jeżeli dany kawałek nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz przejść do innego. Jednakże Rock & roll is king, którego autorem jest Rock & roll is king, jest ostatnio bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i bez żadnych kłopotów wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest niezawodne Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj