Agapetos - Chrystus Pan zbawieniem jest

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:29
Data dodania: 25.12.2009 23:54:41
Rozmiar pliku: 5,02 MB
Tagi: Agapetos, Chrystus Pan zbawieniem jest, Chrystus, Pan, zbawieniem, jest, 2005, Światowe, Dni, Młodzieży, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Agapetos_-_Chrystus_Pan_zbawieniem_jest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar pięć i dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia dziewięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów wykonawcy Agapetos, którego tytuł to Chrystus Pan zbawieniem jest. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Agapetos - Chrystus Pan zbawieniem jest nie została jak na razie nigdy pobrana. Nikt jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego pliku mp3, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając najlepszych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeśli pozostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Chrystus Pan zbawieniem jest, której autorem jest Agapetos, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych utworów rozbudowuje się każdego dnia. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, dla przykładu Agapetos - Chrystus Pan zbawieniem jest, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Poprzez tę stronę opanujesz kilka bardzo łatwych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których błyskawicznie na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Chrystus Pan zbawieniem jest? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Dziś już każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj