Happy End - California

Aktualna ocena: 4 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:23
Data dodania: 27.12.2009 15:48:27
Rozmiar pliku: 6,02 MB
Tagi: Happy End, California, polo, disco, end, happy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Happy_End_-_California.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży sześć i dwa setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Happy End, której nazwa brzmi California. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego utworu. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już trzy razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Happy End - California. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca słuchaczy. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o California, stworzonym od podstaw przez Happy End. Przebój ten szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Pozostawmy zdania innych za plecami, bo pewnie chcesz poznać Happy End - California? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o California, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz na różnych stronach piosenki Happy End? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Właśnie teraz skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie rozbudowanej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Happy End - California, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jeśli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i voila! - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj