arka noego - ja jestem

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (29 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 02.01.2010 23:04:54
Rozmiar pliku: 2,96 MB
Tagi: arka noego, ja jestem, arka, noego, religijne, dzieci
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

arka_noego_-_ja_jestem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czternaście sekund. Jest to jeden z wielu dzieł stworzonych przez arka noego, którego nazwa to ja jestem. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Zalecamy więc, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już dwadzieścia dziewięć razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i dwadzieścia cztery setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka arka noego - ja jestem nie została jak na razie nigdy pobrana. Piosenka ja jestem została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Bodom 12.02.2012
    Arka noego to nie jest religijny band, więc pytam dlaczego ich piosenki są tu umieszczane?

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bardzo szybko zyskują rzesze wiernych fanów, którzy są gotowi zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty, aby tylko pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Analogicznie jest, jeśli chodzi o ja jestem, wykonywanym przez arka noego. Kawałek ten szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Zostawmy zdania innych za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać arka noego - ja jestem? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie tego, co jest modne w muzyce. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o ja jestem, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę arka noego? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na pobranie dowolnego utworu z tego serwisu. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś darmowych piosenek - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki arka noego - ja jestem, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przeniesiony wprost do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co puszczane jest w radiach. Dlatego niezłym wyjściem jest pobranie porządnej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom utworów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj