Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Aktualna ocena: 2.5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 18:14
Data dodania: 08.01.2010 17:49:49
Rozmiar pliku: 16,7 MB
Tagi: Godzinki, ku, czci, Matki, Bożej, Nieustającej, Pomocy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Godzinki_ku_czci_Matki_Bożej_Nieustającej_Pomocy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to szesnaście i siedem setnych megabajta. Czas trwania to osiemnaście minut i czternaście sekund. Znajduje się tutaj plik Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy do pobrania.Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów jest teraz równa dwa i pięćdziesiąt setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy to utwór, który staje się coraz bardziej popularny, nie tylko pośród miłośników tego gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy potrafi stworzyć wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ale też wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią czystość i świetne brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Godzinki ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy? Download tego pliku to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych portalach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak posiadamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie rozbudowywać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno w krótkim czasie znajdzie się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj