new_Pazura - gwara sląska

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:11
Data dodania: 10.01.2010 20:16:16
Rozmiar pliku: 84,9 KB
Tagi: new_Pazura, gwara sląska, dzwonek, pazura, gwara, śląska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

new_Pazura_-_gwara_sląska.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to osiemdziesiąt cztery i dziewięć setnych kilobajta. Długość to zero minut i jedenaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa new_Pazura, której tytuł to gwara sląska. W piatek, 24 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zamieszczono jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka new_Pazura - gwara sląska nie została do tej pory nigdy pobrana. Żadna osoba do tej pory nie raczył skomentować tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się new_Pazura - gwara sląska. Dlaczego właśnie ten utwór?

new_Pazura jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie nowych fanów, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży gwara sląska, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by obawiać się o żadne opłaty - wszystkie udostępnione tutaj utwory są absolutnie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można napotkać na analogicznych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw witryny - tu znajduje się jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej szybko i za darmo.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, wybierz gwara sląska, w wykonaniu new_Pazura. Nie zwlekaj, aż new_Pazura - gwara sląska stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki artysta tworzy hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj