czacza dla babci i dziadka - wersja instrumentalna

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:10
Data dodania: 28.01.2010 18:16:54
Rozmiar pliku: 1,24 MB
Tagi: czacza dla babci i dziadka, wersja instrumentalna, babcia, dziadek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

czacza_dla_babci_i_dziadka_-_wersja_instrumentalna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie masz uruchomioną to około jeden i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i dziesięć sekund. Uruchomiłeś plik mp3 o tytule "wersja instrumentalna", którego autorem jest czacza dla babci i dziadka. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten kawałek już trzy razy, a średnia głosów jest teraz równa trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od 1 do 6. Utwór czacza dla babci i dziadka - wersja instrumentalna nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Piosenka wersja instrumentalna została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~kama 09.01.2014
    bardzo fajna piosenka, idealna na Dzień Babci i Dziadka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu nieco dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży popularna piosenka - wersja instrumentalna, którą wykonuje czacza dla babci i dziadka, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, dla przykładu czacza dla babci i dziadka - wersja instrumentalna, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie sprytnych do wykonania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na telefon wersja instrumentalna? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj