Piotr Gozdek - Maleńka Gwiazdka

Aktualna ocena: 3.6 / 5 (24 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 30.01.2010 22:17:24
Rozmiar pliku: 3,11 MB
Tagi: Piotr Gozdek, Maleńka Gwiazdka, gwiazd, gozdek, gwiazdka, maleńka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Piotr_Gozdek_-_Maleńka_Gwiazdka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar trzy i jedenaście setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Piotr Gozdek, której tytuł to Maleńka Gwiazdka. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już dwadzieścia cztery razy, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i sześćdziesiąt trzy setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Piotr Gozdek - Maleńka Gwiazdka nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Maleńka Gwiazdka, którą wykonuje Piotr Gozdek, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Piotr Gozdek - Maleńka Gwiazdka, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrobienia tricków, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Maleńka Gwiazdka? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj