Echo - Dobry/zły

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:51
Data dodania: 01.02.2010 11:55:42
Rozmiar pliku: 5,28 MB
Tagi: Echo, Dobry/zły, dobryzły, hip-hop, 2000
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Echo_-_Dobry/zły.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to pięć i dwadzieścia osiem setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez Echo, którego tytuł to Dobry/zły. W sobotę, 18 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku audio Echo - Dobry/zły. Nikt do dziś nie raczył skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Echo - Dobry/zły. Czemu właśnie ta piosenka?

Echo jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak mnóstwo mało znanych kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. Tym sposobem można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Dobry/zły, genialna empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by obawiać się o żadne koszty - całość udostępnionych u nas piosenek jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Dobry/zły, autorstwa Echo, to znakomita muzyka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Echo - Dobry/zły i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca nagrywa hit za hitem, tak samo jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj