02 - Miro Smajda - Come As You Are

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:31
Data dodania: 06.02.2010 12:06:58
Rozmiar pliku: 621 KB
Tagi: Miro Smajda, Come As You Are, miro, smajda, come, as, you, are
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

02_-_Miro_Smajda_-_Come_As_You_Are.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar sześćset dwadzieścia jeden i zero setnych kilobajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i trzydzieści jeden sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Come As You Are", której wykonawcą jest Miro Smajda. Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, jak byś go dodał. Piosenka 02 - Miro Smajda - Come As You Are nie została jak na razie ani razu pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył skomentować tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu na dłużej.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Come As You Are. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Miro Smajda, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego piosenek gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony kawałek, dla przykładu 02 - Miro Smajda - Come As You Are, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon Come As You Are? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojej bazy piosenek i poznanie nowych wykonawców. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Pewnie myślisz o tym, aby ludzie w przyszłości ściągali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj