One Night Stand - Photographic (Mondo Electro H...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:26
Data dodania: 19.02.2010 09:17:56
Rozmiar pliku: 5,89 MB
Tagi: One Night Stand, Photographic (Mondo Electro H..., one, night, stand
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

One_Night_Stand_-_Photographic_(Mondo_Electro_H....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie słyszysz to około pięć i osiemdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Zaś jego długość to sześć minut i dwadzieścia sześć sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa One Night Stand, której nazwa to Photographic (Mondo Electro H.... Utwór mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Plik One Night Stand - Photographic (Mondo Electro H... nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł brać ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Photographic (Mondo Electro H..., której autorem jest One Night Stand, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby One Night Stand - Photographic (Mondo Electro H..., a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do zrealizowania rozwiązań, przez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz przerzucić na telefon Photographic (Mondo Electro H...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Być może marzysz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj