Akcent - Biała Mewa

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (17 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 20.02.2010 14:54:08
Rozmiar pliku: 3,66 MB
Tagi: Akcent, Biała Mewa, polskie, disco, polo, super, muzyka, muza, ślub, ślubna, biala
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Akcent_-_Biała_Mewa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i zero sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Biała Mewa", którego wykonawcą jest Akcent. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego pliku. Zalecamy więc, byś takowy dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już siedemnaście razy, a średnia ocen wynosi cztery i czterdzieści jeden setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 Akcent - Biała Mewa dotychczas. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Akcent - Biała Mewa. Czy warto tego posłuchać?

Akcent bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Biała Mewa, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne pułapki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na podobnych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tutaj znajduje się tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i bezpłatnie.

Biała Mewa, w wykonaniu Akcent, to znakomita melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Akcent - Biała Mewa i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki kompozytor produkuje hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj