Toples - Ciało do ciała

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 23.02.2010 22:32:06
Rozmiar pliku: 3,58 MB
Tagi: Toples, Ciało do ciała, disco, polo, fajne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Toples_-_Ciało_do_ciała.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który właśnie słyszysz to trzy i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez Toples, którego nazwa brzmi Ciało do ciała. We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił jeszcze żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już siedem razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i osiemdziesiąt sześć setnych, w skali od jeden do sześć. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał nigdy utworu muzycznego Toples - Ciało do ciała. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Toples - Ciało do ciała coraz szybciej zdobywa popularność w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Toples potrafi nagrać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na to, czego słuchasz, odnajdziesz tu mnóstwo gatunków muzyki. Mamy też wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, do którego należy Toples - Ciało do ciała. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Niekoniecznie będą to być ogromne domówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie włączysz w chwilach relaksu, ciesząc się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, które tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Ciało do ciała? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych stron. Ale jednak jest tutaj coś innego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie powiększać kolekcję darmowych piosenek, które będziesz mógł pobrać. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe utwory. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeżeli będzie tak, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że błyskawicznie się u nas znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj