Rymy i kawaly o Patryku Bialym

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:27
Data dodania: 27.02.2010 15:11:42
Rozmiar pliku: 426 KB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rymy_i_kawaly_o_Patryku_Bialym.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to mniejwięcej czterysta dwadzieścia sześć i zero setnych kilobajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i dwadzieścia siedem sekund. Znajdziesz tutaj piosenka Rymy i kawaly o Patryku Bialym do pobrania.Utwór mp3, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Zalecamy więc, byś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już trzy razy, a średnia ocen jest teraz równa trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór Rymy i kawaly o Patryku Bialym nie został jak na razie ani razu pobrany. Plik mp3 został skomentowany już dwa razy.
Przepisz kod z obrazka
  • ~zajebiste 15.07.2012
    HAHAHAHAHA to *cenzura* jest
  • ~nati 25.04.2011
    extra

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Rymy i kawaly o Patryku Bialym coraz sprawniej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, nie tylko tego typu gatunku muzyki. Jest to świadectwem tego, że Rymy i kawaly o Patryku Bialym potrafi nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które powtarzamy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który reprezentuje Rymy i kawaly o Patryku Bialym, lecz również wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych utworów z miłą chęcią włączysz w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Rymy i kawaly o Patryku Bialym? Download tej empetrójki to tylko kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie odbiega od tych z innych witryn. Lecz jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie rozbudowywać kolekcję darmowych utworów, które możesz pobrać. Codziennie dorzucamy tam kolejne, nowe utwory. Ściągnij mp3, na które masz chęć - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj