Wdowa - Wulgarna

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:56
Data dodania: 28.02.2010 20:29:05
Rozmiar pliku: 5,80 MB
Tagi: Wdowa, Wulgarna, Hip-Hop, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wdowa_-_Wulgarna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje pięć i osiemdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Wdowa, którego nazwa brzmi Wulgarna. W czwartek, 23 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo wdzięczni, jeśli byś go zaproponował. Plik Wdowa - Wulgarna nie został dotychczas ani razu pobrany. Żaden użytkownik dotychczas nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Wulgarna, którą wykonuje Wdowa, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne strony. Widzisz, wszyscy powiązani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu Wdowa - Wulgarna, a następnie wrzucić go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrealizowania sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Wulgarna? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że kiedyś ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj