De Press - Bij bolszewika

Aktualna ocena: 5 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 01.03.2010 23:26:11
Rozmiar pliku: 7,33 MB
Tagi: De Press, Bij bolszewika, De, Press, Bij, bolszewika, punkrock, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

De_Press_-_Bij_bolszewika.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar siedem i trzydzieści trzy setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i zero sekund. Odtwarzasz kawałek o tytule "Bij bolszewika", którego autorem jest De Press. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Userzy ocenili ten kawałek już trzy razy, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Żadna osoba nie pobrała pliku De Press - Bij bolszewika do tej pory. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko się zaciera - także za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi De Press - Bij bolszewika. Dlaczego właśnie ten utwór?

De Press bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Bij bolszewika, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - całość dostępnych tutaj empetrójek jest absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Puść w niepamięć wieczne czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Bij bolszewika, w wykonaniu De Press, to doskonała melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, dlaczego De Press - Bij bolszewika jest obecnie trendy. De Press nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj