Tarzan Boy - Tarzan

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (28 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:02
Data dodania: 02.03.2010 21:21:22
Rozmiar pliku: 4,61 MB
Tagi: Tarzan Boy, Tarzan, boy, czego, chcesz, dziewczyno, ja, wiem, tarzana
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tarzan_Boy_-_Tarzan.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie słuchasz to mniejwięcej cztery i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i dwa sekundy. Jest to utwór tytułem "Tarzan", którego autorem jest Tarzan Boy. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już dwadzieścia osiem razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i jedenaście setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Tarzan Boy - Tarzan nie został dotychczas nigdy pobrany. Utwór Tarzan został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~oko 29.06.2012
  *cenzura*
 • ~max 20.05.2012
  hahhahahaha
 • ~hahahhahahahhahahhah 26.01.2012
  ja *cenzura* milordzie
 • ~żal pl 14.01.2012
  żżżżżżaaaaaalllllllllllllllllll pllllllllllllllllllllllllllllllllll

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tarzan Boy - Tarzan to utwór, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie tylko w gronie miłośników tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Tarzan Boy jest w stanie wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, do którego należy Tarzan Boy - Tarzan. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Na dodatek regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne domówki. Te utwory możesz także słuchać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Tarzan? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych portalach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe piosenki, systematycznie powiększając zbiór darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - jeśli będzie tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj