Voyager - Johnny

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 04.03.2010 17:14:39
Rozmiar pliku: 2,94 MB
Tagi: Voyager, Johnny, johny, kowboj, disco, kangur, fajne, polo, polować
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Voyager_-_Johnny.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz zajmuje dwa i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzynaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Johnny", której autorem jest Voyager. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy więc niezwykle wdzięczni, jak byś takowy dodał. Użytkownicy ocenili ten plik już trzy razy, a średnia ocen wynosi aktualnie trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od jeden do sześć. Do tej pory nikt nie zapisał nigdy pliku Voyager - Johnny. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy bezproblemowo zyskują tłumy nowych fanów, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Podobnie jest, jeśli chodzi o Johnny, stworzonym od podstaw przez Voyager. Przebój ten bez pardonu zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Zapewne wolałbyś osobiście przekonać się, czym jest Voyager - Johnny? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a odkryjesz, przez co ten utwór zyskuje same dobre opinie pośród krytyków i słuchaczy. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Johnny, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Voyager? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie każdego kawałka z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać bezpłatnych utworów na nieciekawych, nie do końca bezpiecznych stronach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle rozbudowanej bazy kawałków. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu do wyszukiwarki Voyager - Johnny, otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przekierowany bezpośrednio do podstrony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie pobranie niezłej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi piosenkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj