Big Cyc - Rudy się żeni

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (40 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:51
Data dodania: 09.03.2010 22:30:09
Rozmiar pliku: 4,01 MB
Tagi: Big Cyc, Rudy się żeni, big, cyc, rudy, się, żeni, punk, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Big_Cyc_-_Rudy_się_żeni.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słyszysz to cztery i jeden setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Big Cyc, którego tytuł brzmi Rudy się żeni. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już czterdzieści razy, a średnia głosów wynosi cztery i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Do dzisiaj żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku Big Cyc - Rudy się żeni. Piosenka Rudy się żeni została skomentowana już sześć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • arletta40 06.10.2012
  fajna muza
 • ~Ewe 07.09.2012
  jest super,a jednak beznadziejna
 • ~krolik123451 13.02.2012
  zajefajna muza najlepsze słowa
 • ~oszukacbabilon.fbl.p 11.02.2012
  nie znasz kobiety ,ktora to lubi? oto jestem ! ;D
 • ~lola 25.01.2012
  hehe nie znam kobiety która to lubi ale ja to lubie :D rudy!!
 • krolik123451 03.01.2012
  zaje... :)
  to jest muza

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Rudy się żeni, którą wykonuje Big Cyc, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Otrzymasz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Big Cyc - Rudy się żeni, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia sztuczek, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś ściągnąć na telefon Rudy się żeni? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj