Kowalski - _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl)

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:37
Data dodania: 12.03.2010 15:31:43
Rozmiar pliku: 2,39 MB
Tagi: Kowalski, _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl), ciebie, kocham
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kowalski_-___KOCHAM_CIEBIE__(www.sciagnijto.pl).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz posiada rozmiar dwa i trzydzieści dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i trzydzieści siedem sekund. To jeden z utworów stworzonych przez Kowalski, którego tytuł to _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl). W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, byś takowy zaproponował. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Jak na razie żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Kowalski - _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl). Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bardzo szybko zjednują sobie rzesze wiernych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ukochanego artystę. Analogicznie jest, jeśli chodzi o _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl), wykonywanym przez Kowalski. Przebój ten szturmem podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

Zostawmy zdania innych za plecami, gdyż zapewne chcesz poznać Kowalski - _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl)? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ta piosenka zyskuje same dobre recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych stronach piosenki Kowalski? Wszystko przez to pobieranie z Wrzuty. Jednak my mamy na to świetny sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych hitów na różnych, nie całkiem bezpiecznych serwisach - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej bardzo mocno pojemnej bazy empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Kowalski - _ KOCHAM CIEBIE _(www.sciagnijto.pl), wyświetlą Ci się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zniechęcony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę proste, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi empetrójkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj