Synonim ZP - Dziękuję

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:13
Data dodania: 13.03.2010 22:14:14
Rozmiar pliku: 4,43 MB
Tagi: Synonim ZP, Dziękuję, synonim, dziękuje, hip, hop, fajna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Synonim_ZP_-_Dziękuję.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży cztery i czterdzieści trzy setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzynaście sekund. Odtwarzasz kawałek tytułem "Dziękuję", którego autorem jest Synonim ZP. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dodał jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku audio Synonim ZP - Dziękuję dotychczas. Żaden użytkownik do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Synonim ZP - Dziękuję coraz szybciej zdobywa rozgłos wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Synonim ZP potrafi nagrać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w pamięci i nucimy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, który przedstawia Synonim ZP - Dziękuję, lecz też wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze będą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Dziękuję? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z podobnych stron. Lecz jednak mamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy świeże piosenki, systematycznie powiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością jak najszybciej się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj