DJ Matus - Hose Emija Extasija

Aktualna ocena: 4 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:33
Data dodania: 14.03.2010 15:27:22
Rozmiar pliku: 6,00 MB
Tagi: DJ Matus, Hose Emija Extasija, dj, matus, hose, emija, extasija, blues
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Matus_-_Hose_Emija_Extasija.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który właśnie masz uruchomioną to około sześć i zero setnych megabajta. Długość oscyluje na sześć minut i trzydzieści trzy sekundy. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Hose Emija Extasija", którego wykonawcą jest DJ Matus. Utwór mp3, który w tej chwili słyszysz został dodany do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już dwa razy, a średnia ocen jest równa cztery i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła ani razu pliku mp3 DJ Matus - Hose Emija Extasija. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

DJ Matus - Hose Emija Extasija to utwór, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie zawsze wśród wielbicieli tego typu gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że DJ Matus jest w stanie nagrać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które powtarzamy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odszukasz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który przedstawia DJ Matus - Hose Emija Extasija, lecz też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Na dodatek regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz także puszczać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, delektując się najcichszym dźwiękiem I będziesz miał do tego świetną okazję, bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość i dobre brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Hose Emija Extasija? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na innych stronach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak jest tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy utworów na naszej stronie dodajemy świeże piosenki, regularnie poszerzając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeżeli zdarzy się, że go u nas brakuje, na pewno błyskawicznie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj