AFH - Girls just wanna have fun

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:54
Data dodania: 14.03.2010 21:57:14
Rozmiar pliku: 2,65 MB
Tagi: AFH, Girls just wanna have fun, aloha, from, hell, girls, just, wanna, have, fun
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

AFH_-_Girls_just_wanna_have_fun.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej dwa i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt cztery sekundy. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Girls just wanna have fun", której wykonawcą jest AFH. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten plik już trzy razy, a średnia głosów wynosi aktualnie trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka AFH - Girls just wanna have fun nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Girls just wanna have fun. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją AFH, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony utwór, na przykład AFH - Girls just wanna have fun, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, przez które bardzo szybko na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz skopiować na telefon Girls just wanna have fun? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Pewnie marzysz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj