Gummy Bear - Gumi Mi¶

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 01.04.2010 15:47:42
Rozmiar pliku: 2,99 MB
Tagi: Gummy Bear, Gumi Mi¶, gummy, bear, gumi, mi¶
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gummy_Bear_-_Gumi_Mi¶.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, któr± wła¶nie słuchasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesi±t dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i szesna¶cie sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Gummy Bear, którego tytuł to Gumi Mi¶. W ¶rodę, 22 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Który¶ z userów dopasował już teledysk do tego utworu muzycznego i możesz bez problemu go obejrzeć w górnej czę¶ci tej strony. Odwiedzaj±cy oddali głos na ten kawałek już trzyna¶cie razy, a ¶rednia ocen jest równa cztery i piętna¶cie setnych, w skali od jednej do sze¶ciu gwiazdek. Piosenka Gummy Bear - Gumi Mi¶ nie została jak na razie ani razu pobrana. Piosenka Gumi Mi¶ została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~dristekstarski@222@@ 23.12.2010
    *cenzura* ta nutka polecam www.twoja nuta.pl

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiaj± się nowi arty¶ci, którzy bez problemów zyskuj± rzesze wiernych wielbicieli, którzy s± gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Takim wykonawc± jest wła¶nie Gummy Bear, a najnowszy przebój Gumi Mi¶ jest już szeroko komentowany w ¶wiecie muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jako¶ci utworu i dobremu brzmieniu.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Gummy Bear - Gumi Mi¶? Pobierz mp3 z naszej strony, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne recenzje po¶ród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, i tak możesz ¶ci±gn±ć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Gumi Mi¶, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleĽć ten przebój Gummy Bear? Poważn± przeszkod± jest pobieranie z Wrzuty. Ale znaleĽli¶my na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, gdzie poszukiwałe¶ darmowych piosenek - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj nasz± wyszukiwarkę mp3, która jest poł±czona z nasz± bardzo mocno rozbudowan± baz± utworów. Poprzez takie rozwi±zanie, od razu po wpisaniu hasła, na przykład Gummy Bear - Gumi Mi¶, pojawi± się wyniki z możliwo¶ci± pobrania bezpłatnego mp3 bezpo¶rednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekuj± tylko na Ciebie. Doskonale wiemy, że mogłe¶ znudzić się słuchan± bez przerwy muzyk± i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyj¶ciem będzie pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszk± i gotowe - w zamian otrzymasz mnóstwo kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj