Gummy Bear - Gumi Mi¶

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (13 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:16
Data dodania: 01.04.2010 15:47:42
Rozmiar pliku: 2,99 MB
Tagi: Gummy Bear, Gumi Mi¶, gummy, bear, gumi, mi¶
¬ródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wy¶wietli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Je¶li zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wy¶wietlany. Je¶li chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowan± Javę. Możesz j± za darmo pobrać tutaj. Je¶li twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższ± chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Gummy_Bear_-_Gumi_Mi¶.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, któr± wła¶nie słuchasz posiada rozmiar dwa i dziewięćdziesi±t dziewięć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i szesna¶cie sekund. To jeden z wielu dzieł wykonawcy Gummy Bear, którego tytuł to Gumi Mi¶. W poniedziałek, 24 listopada 2014 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Który¶ z userów dopasował już teledysk do tego utworu muzycznego i możesz bez problemu go obejrzeć w górnej czę¶ci tej strony. Odwiedzaj±cy oddali głos na ten kawałek już trzyna¶cie razy, a ¶rednia ocen jest równa cztery i piętna¶cie setnych, w skali od jednej do sze¶ciu gwiazdek. Piosenka Gummy Bear - Gumi Mi¶ została pobrana już jeden raz. Piosenka Gumi Mi¶ została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~dristekstarski@222@@ 23.12.2010
    *cenzura* ta nutka polecam www.twoja nuta.pl

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiaj± się nowi arty¶ci, którzy bez problemów zyskuj± rzesze wiernych wielbicieli, którzy s± gotowi zapłacić spore kwoty za koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Takim wykonawc± jest wła¶nie Gummy Bear, a najnowszy przebój Gumi Mi¶ jest już szeroko komentowany w ¶wiecie muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jako¶ci utworu i dobremu brzmieniu.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Gummy Bear - Gumi Mi¶? Pobierz mp3 z naszej strony, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne recenzje po¶ród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz każdego dnia, i tak możesz ¶ci±gn±ć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Gumi Mi¶, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleĽć ten przebój Gummy Bear? Poważn± przeszkod± jest pobieranie z Wrzuty. Ale znaleĽli¶my na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnego utworu z serwisu Wrzuta. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, gdzie poszukiwałe¶ darmowych piosenek - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj nasz± wyszukiwarkę mp3, która jest poł±czona z nasz± bardzo mocno rozbudowan± baz± utworów. Poprzez takie rozwi±zanie, od razu po wpisaniu hasła, na przykład Gummy Bear - Gumi Mi¶, pojawi± się wyniki z możliwo¶ci± pobrania bezpłatnego mp3 bezpo¶rednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekuj± tylko na Ciebie. Doskonale wiemy, że mogłe¶ znudzić się słuchan± bez przerwy muzyk± i tym wszystkim, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu niezłym wyj¶ciem będzie pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszk± i gotowe - w zamian otrzymasz mnóstwo kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez długi czas.

Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Wham! - Last Christmas
Wham! - Last Christmas
Teledysk AC/DC - Highway To Hell
AC/DC - Highway To Hell

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj