Modern Talking - Only love can break my heart

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (18 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 03.04.2010 12:05:42
Rozmiar pliku: 5,00 MB
Tagi: Modern Talking, Only love can break my heart, modern, talking, dieter, bohlen, thomas, anders
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Modern_Talking_-_Only_love_can_break_my_heart.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około pięć i zero setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Only love can break my heart", której autorem jest Modern Talking. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu. Zalecamy więc, abyś takowy zaproponował. Userzy wystawili ocene na ten utwór już osiemnaście razy, a średnia głosów wynosi teraz cztery i jedenaście setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Modern Talking - Only love can break my heart dotychczas. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tego pliku audio, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Modern Talking - Only love can break my heart. Czy warto się z tym zapoznać?

Modern Talking bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Only love can break my heart, świetna piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, aż wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj zrobisz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Only love can break my heart, której autorem jest Modern Talking, to fantastyczna muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Modern Talking - Only love can break my heart i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Modern Talking nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj