aphrodite & dj greg packer - dark drum and bass...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:12
Data dodania: 03.04.2010 13:53:14
Rozmiar pliku: 66,6 MB
Tagi: aphrodite & dj greg packer, dark drum and bass..., drum, and, base, set
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

aphrodite_&_dj_greg_packer_-_dark_drum_and_bass....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar sześćdziesiąt sześć i sześć setnych megabajta. Długość to jeden minute i dwanaście sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez aphrodite & dj greg packer, którego tytuł brzmi dark drum and bass.... W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś takowy zaproponował. Do dzisiaj nikt nie pobrał nigdy pliku mp3 aphrodite & dj greg packer - dark drum and bass.... Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład dark drum and bass.... Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją aphrodite & dj greg packer, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej stronie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne portale. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, żebyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, dla przykładu aphrodite & dj greg packer - dark drum and bass..., a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przetestujesz kilka bardzo prostych do zrobienia sztuczek, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon dark drum and bass...? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru piosenek i poznanie nowych artystów. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd niezwykły przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj