Paweł Orkisz - Ballada zimowa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:22
Data dodania: 11.04.2010 20:48:50
Rozmiar pliku: 2,75 MB
Tagi: Paweł Orkisz, Ballada zimowa, paweł, orkisz, ballada, zimowa, 2005
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paweł_Orkisz_-_Ballada_zimowa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar dwa i siedemdziesiąt pięć setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez Paweł Orkisz, którego nazwa to Ballada zimowa. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Plik Paweł Orkisz - Ballada zimowa nie został do dziś nigdy pobrany. Żadna osoba do dziś nie raczył skomentować tego pliku audio, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie mnóstwo bezpłatnych piosenek, wszystko co powinieneś wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Ballada zimowa? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Paweł Orkisz to poważany i sławny autor w świecie muzyki. Kawałki, które nagrywa, błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo jest z Ballada zimowa. Download pliku mp3 możesz zrobić właśnie tutaj. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, byś mógł ominąć Wrzutę czy podobne strony, by cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Lubisz włączyć kawałki w odtwarzaczu lub na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz Paweł Orkisz - Ballada zimowa i ciesz się nią gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie chcemy żadnych pieniędzy za to, że udostępniamy mp3 do pobrania. Wszystko jest absolutnie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie piosenek z Wrzuty jest dobrym wyjściem dla tych, którzy pragną najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub piosenką, i dopiero później to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość przesłuchania go, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie komputera. Gdy ten kawałek nie przypadnie Ci do gustu, w każdej chwili możesz kliknąć na inny. Jednak Ballada zimowa, którego autorem jest Paweł Orkisz, znajduje się ostatnimi czasy na topie - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj