WMU - Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:32
Data dodania: 15.04.2010 10:10:16
Rozmiar pliku: 4,15 MB
Tagi: WMU, Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy, wspólnota, miłości, ukrzyżowanej, panie, łaskę, wiernej, modlitwy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WMU_-_Panie_daj_mi_łaskę_wiernej_modlitwy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz waży cztery i piętnaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzydzieści dwa sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy", której wykonawcą jest WMU. Plik audio w formacie mp3, który obecnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Utwór WMU - Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy nie został do dzisiaj ani razu pobrany. Żaden odwiedzający do dzisiaj nie raczył skomentować tego pliku, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, jak choćby WMU - Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy. Czy warto przesłuchać ten utwór?

WMU jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią całe albumy, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione u nas piosenki są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, jakie można spotkać na podobnych witrynach. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tu jest wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i za free. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeśli szukasz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, zdecyduj się na Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy, w wykonaniu WMU. Nie czekaj, aż WMU - Panie daj mi łaskę wiernej modlitwy stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta tworzy przebój za przebojem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj