Imperium - Halina(1)

Aktualna ocena: 5 / 5 (5 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 15.04.2010 20:31:02
Rozmiar pliku: 5,70 MB
Tagi: Imperium, Halina(1), halina, fajne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Imperium_-_Halina(1).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz waży pięć i siedemdziesiąt setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to jeden z piosenek wykonawcy Imperium, której nazwa brzmi Halina(1). Utwór, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie zamieszczono jak na razie żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już pięć razy, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Imperium - Halina(1) nie został jak na razie nigdy pobrany. Żaden odwiedzający jak na razie nie zechciał dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Każdego roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bardzo szybko zjednują sobie tłumy nowych słuchaczy, którzy są gotowi zapłacić bardzo dużo za albumy i koncerty, byle tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Tak samo jest, jeśli chodzi o Halina(1), stworzonym od podstaw przez Imperium. Piosenka ta szturmem podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki znakomitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy zdania innych za sobą, gdyż zapewne pragniesz poznać Imperium - Halina(1)? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ten kawałek zyskuje same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz zupełnie innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Halina(1), a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę Imperium? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Od teraz nie musisz szukać darmowych hitów na różnych, podejrzanych serwisach - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego bardzo mocno rozbudowanego zbioru empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Imperium - Halina(1), pojawią się wyniki, skąd przejdziesz bezpośrednio do strony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem jest ściągnięcie sporej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj