Alter-Ego - Miłość Za Pieniądze

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 16.04.2010 16:33:45
Rozmiar pliku: 5,35 MB
Tagi: Alter, Ego, Miłość Za Pieniądze, alter-ego, a-ego, praszka, psk, guzenda, antas, derbis, stanek
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Alter-Ego_-_Miłość_Za_Pieniądze.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz waży pięć i trzydzieści pięć setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i dziewięć sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Ego", którego wykonawcą jest Alter. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego kawałka. Będziemy więc uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już cztery razy, a średnia głosów jest równa trzy i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali od 1 do 6. Utwór Alter-Ego - Miłość Za Pieniądze nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Ego. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Stworzył ją Alter - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego kawałków gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Alter-Ego - Miłość Za Pieniądze, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji tricków, przez które błyskawicznie na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Ego? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze kiedyś pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj